Osobowości

Rysunek palcem na telefonie


Osobowości – To rysunki stworzone palcem na ekranie telefonu komórkowego. Kto by kiedyś pomyślał, że telefon może służyć do malowania;') Każdy szkic to około 15 minut pracy, zazwyczaj to pełna improwizacja. Rysunek po przeniesieniu na komputer można powiększyć dzięki programom do grafiki komputerowej do dowolnego formatu. Osobowości powstają w wolnym czasie i w różnych miejscach. Czasem jest to kolejka, czasem poczekalnia, a czasem łóżko w domu przed zaśnięciem.

Lubię tworzyć, malować, ale w wirze codziennych obowiązków i spraw, często brakuje mi na to czasu. Postanowiłem jednak nie zniechęcać się i wykorzystać ten czas, który mi zostaje, choćby na takie właśnie małe rysunki.

Postacie mają różną osobowość i oczywiście imię adekwatne do charakteru. Człowiek i jego osobowość jest źródłem niekończącej się inspiracji;')

Osobowości - rysunek palcem na telefonie Osobowości - rysunek palcem na telefonie Osobowości - rysunek palcem na telefonie Osobowości - rysunek palcem na telefonie Osobowości - rysunek palcem na telefonie

Art

Ania - fotografia

Ania

Fotografia

Zima w Prudniku - fotografia

Zima w Prudniku

Fotografia

ROD PLON - fotografia

ROD PLON

Fotografia

Komar - rysunek

Komar

Rysunek ołówkiem

Szkice zwierząt - rysunek

Szkice zwierząt

Rysunek sangwiną

Warsztaty Plastyczne

Z warsztatów

Akwarela, tempera

Stopy - rysunek

Stopy

Rysunek ołówkiem

Osobowości

Osobowości

Rysunek palcem na telefonie

Aktualności

Kontakt

Telefon komórkowy

kom. 732 949 777

Pobierz za darmo

Darmowe tapety

Tapety